Uroda / Usługi · 16 lutego 2023

Na czym polega laserowa depilacja bikini?

Na czym polega laserowa depilacja bikini? Depilacja laserowa jest popularna wśród osób w każdym wieku. W rzeczywistości jest to dziś jedna z najbardziej bezbolesnych i skutecznych procedur usuwania niechcianych włosów. Na czym polega depilacja laserowa bikini? Golenie rąk lub nóg jest mniej lub bardziej akceptowalne, ponieważ skóra jest tam grubsza, a wrastające włosy nie stanowią problemu. Depilacja laserowa jest idealna do miejsc intymnych.

Na czym polega depilacja laserowa okolic intymnych?

Każda nowoczesna kobieta wie, jak trudno jest stale kontrolować idealną gładkość okolic intymnych. Skóra w okolicach bikini jest bardziej miękka niż na reszcie ciała, a golenie i depilacja mogą powodować różne podrażnienia i problemy z wrastaniem włosów. Dlatego coraz większą popularnością cieszy się depilacja laserowa bikini. Z jej pomocą pozbędziesz się niechcianego owłosienia raz na zawsze, bez ciągłego używania maszynki.

Czym różni się depilacja głębokich miejsc intymnych od tradycyjnej depilacji?

Dlatego też najpopularniejszą metodą usuwania owłosienia okolic intymnych jest depilacja głęboka bikini. Czym ten rodzaj depilacji różni się od klasycznej wersji? Na czym polega depilacja laserowa bikini? Jeśli ktoś ma zamiar założyć jasne bikini, kosmetyczka usunie owłosienie z kości łonowej, fałdu, pośladków, czyli wzdłuż linii majtek. Dla wielu kobiet ta opcja jest najlepszą opcją, zwłaszcza jeśli kobieta czuje się niekomfortowo podczas głębszych zabiegów. Istnieje również skrzyżowanie klasycznego bikini z głębokim bikini – dodatkowe bikini. Ten rodzaj depilacji obejmuje depilację fałdów wargowych i pośladkowych. Głębokie bikini to całkowita depilacja okolic intymnych. Oznacza to, że kosmetyczka osiąga idealną gładkość usuwając owłosienie z okolic łonowych, pośladkowych, pośladków i warg sromowych.

Depilacja laserowa okolic intymnych

Na czym polega laserowa depilacja bikini?

Na czym polega laserowa depilacja bikini?

Wiele z nas tak bardzo przyzwyczaiło się do comiesięcznych wizyt u kosmetyczki w celu depilacji woskiem, że traktujemy to jako coś oczywistego, jak pójście na manicure. W zależności od daty cyklu miesiączkowego lub cyklu wzrostu włosów, możesz uzyskać bardzo gładką okolicę bikini lub po kilku dniach możesz zauważyć niektóre włosy, których wosk nie może złapać.

Golenie w celu wygładzenia skóry okolic bikini jest prawie niemożliwe: podrażnienia i wrastające włosy są niemal stałymi towarzyszami. A co by było, gdyby istniała sprawdzona, nowoczesna i niezawodna alternatywa dla całkowitego i prawie trwałego usunięcia niechcianego owłosienia z okolic intymnych? To skuteczna depilacja laserowa bikini. Po kilku latach niewielki odsetek klientek może wymagać 1-2 zabiegów naprawczych. Depilacja laserowa okolic bikini to gwarancja nieskazitelnej gładkości, wyrazistości i 100% pewności.

Polecamy także zabieg dla chcących schudnąć – balon żołądkowy: https://allurionbalon.pl/

Przygotowanie do depilacji laserowej okolic intymnych

Chociaż proces depilacji laserowej jest całkowicie bezpieczny, istnieje kilka prostych warunków, których należy przestrzegać, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Podczas konsultacji kosmetolog opowie więcej o tym, jak przygotować się do zabiegu.

Ogólne zasady są następujące:

  • Unikaj opalania się i opalania na 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
  • Nie należy przyjmować antybiotyków tetracyklinowych przez 2 tygodnie przed operacją.
  • Na 3 dni przed depilacją laserową należy zrezygnować z produktów zawierających alkohol w miejscach intymnych.
  • Dzień przed depilacją ogol okolice bikini brzytwą.

Jaka jest skuteczność depilacji laserowej okolic intymnych?

Głębokie bikini zakrywają fałdy kości łonowej, wargi sromowe i pośladki. Przy pomocy laserów kosmetyczka zaczyna depilować okolice bikini. Laser reaguje z melaniną we włosach i cebulkach, podgrzewając je i niszcząc. Jednocześnie system chłodzący koi skórę, czyniąc zabieg maksymalnie bezbolesnym i komfortowym. Depilacja laserowa głębokiego bikini trwa zwykle 30-40 minut.

Jak długo utrzymuje się efekt depilacji miejsc intymnych?

Kobiety są zainteresowane nie tylko rezultatami depilacji laserowej bikini, ale także tym, jak długo utrzymują się rezultaty. Termin sesji zależy również od tego, czy kobieta chce zachować owłosienie łonowe. Niektóre osoby chcą całkowicie usunąć wszystko, podczas gdy innym podoba się różnorodność opcji w projektach bikini. Klientka salonu może ogolić włosy brzytwą według własnego uznania – ułożyć macicę w trójkąt, rozebrać lub zrobić dowolną intymną fryzurę. W takim przypadku kosmetyczka bierze to pod uwagę podczas wykonywania zabiegu.

Zalety depilacji laserowej okolic intymnych:

  1. Czas trwania sesji jest krótki. Zamiast punktować cebulki włosowe, laser działa od razu na niewielkie obszary okolic intymnych, co pozwala kosmetyczce na stosunkowo szybkie wykonanie zabiegu.
  2. Wysoka wydajność. Klientki odczuwają zauważalne efekty już po pierwszym zabiegu. W miejscach intymnych jest dużo mniej włosów.
  3. Bez skutków ubocznych. Depilacja laserowa jest uważana za bezpieczną technikę usuwania niechcianego owłosienia. Po zabiegu nie ma blizn, ponieważ wiązka lasera nie uszkadza skóry, a mieszki włosowe. Również po sesji można zapomnieć o problemach typu wrastające włoski.
  4. Hipoalergiczny. Depilacja laserowa okolic intymnych polecana jest klientom, u których podczas depilacji innymi metodami występują reakcje alergiczne. Stosowanie laserów diodowych nie powoduje alergii.
M-estetic medycyna estetyczna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21/lok U7
02-797 Warszawa
666404584
www.m-estetica.pl