Uroda / Usługi · 28 marca 2022

Masaże w Warszawie

Masaże w Warszawie: nic dziwnego, że wraz z pojawieniem się pierwszych uzdrowicieli odkryto skuteczność masażu. Minęło jednak wiele lat, zanim sztuka masażu przekształciła się w prawdziwą naukę. W starożytnych Chinach już w III tysiącleciu p.n.e. pojawiły się pierwsze szkoły masażu. Mniej więcej w tym samym czasie mieszkańcy Indii zainteresowali się różnorodnymi technikami masażu.

Słynny indyjski traktat medyczny Ajurweda zawiera całe sekcje ze szczegółowym opisem technik masażu. Stał się on niemal kultową nauką w starożytnym Egipcie, gdzie zaczął być stosowany nie tylko jako jedna z metod leczenia i profilaktyki chorób, ale także jako obowiązkowy składnik prawdziwych rytuałów pielęgnacji ciała, odbywających się uroczyście, przy użyciu kremów i olejków aromatycznych.

Masaż w Warszawie to magiczny zabieg przywracający zdrowie i piękno ciała

masaże balijskie WarszawaCzy wiesz, jaka procedura może rozwiązać wiele problemów kosmetycznych i medycznych bez użycia specjalnych i leczniczych produktów? A poza tym znacznie optymalizuje witalność osoby, przywraca jej krążenie krwi, a nawet przyczynia się do skutecznego wyleczenia depresji. Oczywiście przyjemny i uwielbiany przez wielu masaż!

To dzięki znanej ludzkości od wieków sztuce profesjonalnego masażysty, nasze ciało w jak najkrótszym czasie może się diametralnie zmienić, nabrać wigoru i naładować energią, lub wręcz przeciwnie, w błogim stanie zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. A różne rodzaje masażu w Warszawie przyczyniają się do takich magicznych przemian fizycznych i emocjonalnych. Musisz tylko wybrać najbardziej odpowiedni.

Kosmetyczny masaż w Warszawie – efekt liftingu bez zastrzyków i operacji

Jak często drogie zabiegi kosmetyczne nie przynoszą kobietom pożądanego magicznego efektu. Skóra na twarzy pozostaje matowa, sucha i pozbawiona życia jak przed nałożeniem ratujących maseczek i serum. Dlaczego tak się dzieje? Czy można rozwiązać ten problem i przywrócić utracone piękno bez uciekania się do środków chirurga plastycznego? Okazuje się, że tak. Jeśli włączysz do swojego programu pielęgnacyjnego specjalny masaż kosmetyczny.

Dłonie profesjonalnego masażysty w Warszawie dosłownie zdziałają cuda, hamując naturalne procesy starzenia się skóry twarzy i szyi. Zdaniem ekspertów (a nawet samych pacjentów, którzy byli już przekonani o skuteczności masażu kosmetycznego), tak przyjemny zabieg działa nie gorzej niż chemiczny lifting, skóra znów błyszczy zdrowiem, staje się elastyczna, miękka i gładka.

Dzięki systematycznemu wykonywaniu masażu kosmetycznego zauważono:

 • Spowolnienie naturalnych procesów starzenia się skóry twarzy i szyi.
 • Wygładzanie istniejących zmarszczek i zapobieganie pojawianiu się nowych.
 • Przywrócenie naturalnego owalu twarzy i zniknięcie różnych obrzęków.
 • Poprawa kondycji skóry twarzy (zapobieganie powstawaniu zatyczek łojowych i likwidacja nadmiernej suchości skóry).

Leczniczy masaż w Warszawie – przywracamy zdrowie za pomocą przyjemnych zabiegów

Masaże w WarszawieDługotrwała praca przy komputerze, ciągły stres, siedzący tryb życia prowadzą do tego, że stan zdrowia stopniowo, ale systematycznie się pogarsza. Kumuluje się zmęczenie, tło psycho-emocjonalne jest znacznie zmniejszone, a organizm coraz bardziej zaczyna być narażony na różne choroby.

Co robić? Do jakich lekarzy się udać i jakie leki kupić w najbliższej aptece? Nie spiesz się! W końcu wiele problemów zdrowotnych można często rozwiązać bez przyjmowania leków. Na ratunek przyjdzie profesjonalny leczniczy masaż. W Warszawie często wykonujemy jego różne rodzaje i trzeba przyznać, że nasi klienci odzyskują większą sprawność i żyją bez bólu. Ten rodzaj masażu oddziałuje zarówno na liczne receptory znajdujące się na powierzchni ciała, jak i na głębsze struktury: naczynia krwionośne, stawy, mięśnie, narządy wewnętrzne itp. Może być wykonywany zarówno dla całego ciała jako całości, jak i dla poszczególnych stref: plecy, ramiona, nogi, szyja itp.

Po serii sesji masażu leczniczego:

 • Ciało oczyszczane jest ze szkodliwych substancji (toksyny).
 • Zaburzony metabolizm zostaje znormalizowany.
 • Poprawia się krążenie krwi, a także odpływ limfy z tkanek i narządów.
 • Ogólnie rzecz biorąc, funkcje ochronne organizmu wzrastają.

Zwalczanie choroby XXI wieku relaksacyjnym masażem w Warszawie

Napięty rytm współczesnego życia, nieustanny pośpiech, a także problemy w pracy i w rodzinie często prowadzą w końcu do rozwoju choroby XXI wieku – przedłużającej się depresji. Jak wyjść z tego stanu psychicznego i odzyskać utraconą radość życia? To możliwe ze specjalnym masażem antystresowym i relaksacyjnym. Unikalna technika oferowanego masażu w Warszawie daje ogólny efekt odprężający i tonizujący utrzymujący się przez 2-3 dni po zabiegu.

Masaż antystresowy:

 • Łagodzi zmęczenie i ogólne napięcie ciała.
 • Następuje przypływ żywotności i energii.
 • Sen się stabilizuje, a depresja ustępuje.
 • Zwiększona koncentracja i wydajność.
 • Ciało zostaje oczyszczone z toksyn i odmłodzone.

Sportowy masaż w Warszawie i jesteś gotowy na nowe zwycięstwa

Profesjonalny i wysokiej jakości masaż sportowy pomoże sportowcom szybko zregenerować się po ciężkim wysiłku fizycznym lub kontuzjach, a także przygotować się do ważnych zawodów.

Jak pokazuje praktyka, ten rodzaj masażu w Warszawie:

 • W krótkim czasie przygotowuje organizm do maksymalnej sprawności fizycznej, do przyszłych treningów i zawodów (przygotowawczy).
 • Pomaga organizmowi szybko zregenerować się po wysiłku fizycznym.

W szczególności masaż sportowy przyczynia się do:

 • Wzmocnienie mięśni i odżywienie tkanek.
 • Poprawa procesu krążenia krwi.
 • Aktywacja skurczów mięśni.

Zmniejszona bolesność uszkodzonych obszarów i przyspieszona resorpcja obrzęków i siniaków. Wszystkie te i wiele innych rodzajów masażu oferujemy w naszym cenniku usług oraz w naszym salonie masażu w Warszawie. Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni masażyści przywrócą Ci dobry nastrój, zdrowie i urodę!