Uroda / Usługi · 19 marca 2021

Frezarka do pięt – ranking

Frezarka do pięt – ranking: nienaganny wygląd pięt to sprawa dla wielu osób nieosiągalna, bądź ciężka do uzyskania. Składa się na to wiele czynników. Między innymi, w dzisiejszym świecie jesteśmy tak zaganiani, że nie mamy czasu, by pójść do salonu kosmetycznego. Dla wielu osób pójście na pedicure jest barierą nie do przejścia, nie tylko z braku czasu. Powodem jest to, że wstydzimy się stanu swoich stóp. Producenci przyrządów kosmetycznych wyciągają jednak do nas pomocną dłoń udostępniając nam frezarkę do pięt.

freazarki podologiczne

freazarki podologiczne

Dzięki temu urządzeniu możesz również pielęgnować skórę na pozostałych częściach podeszwy stopy. Z tego powodu sformułowanie frezarka do pięt i elektryczny pilnik do stóp jest na rynku stosowany zamiennie. Omawiane urządzenie może rozwiązać problem u każdego. Przeznaczone jest ono dla amatorów do użytku domowego. Zapewnia efekt estetycznej i gładkiej skóry już po pierwszym zabiegu. Pilnik do stóp obsłuży każdy i będzie zadowolony z efektów bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów w salonie kosmetycznym.

Przed zakupem dobrze jest zastanowić się, które urządzenie będzie dla nas dobre i przyniesie nam pożądane efekty. Z tego powodu stworzyliśmy nasz skromny ranking. Ma on za zadanie ułatwienie zakupu oraz zapoznanie się z funkcjami dostępnych na rynku frezarek do stóp. Zapraszamy do zapoznania się z pięcioma, naszym zdaniem najciekawszymi urządzeniami w tej kategorii, dostępnymi na rynku.

  • Gotie GPL-200R

To idealny wybór, jeżeli szukasz frezarki, dzięki której pielęgnacja stóp jest prosta i chcesz mieć jedwabiście gładką skórę. Urządzenie posiada dwie głowice, które pracują niezależnie od siebie. Taka budowa pilnika łatwo usuwa zrogowaciały naskórek. Rolki posiadają różne grubości mikro ziaren, które są czynnikiem oddziałującym na zrogowaciały naskórek. Możesz dobrać odpowiednie rolki do aktualnego stanu stopy. Urządzenie jest wyposażone w zasilanie akumulatorowo-sieciowe. To znaczy, że działa na podobnej zasadzie jak telefon komórkowy. Kiedy wykonujemy zabieg możemy korzystać z baterii akumulatora, natomiast po użyciu podłączamy kabel i doładowujemy go. Gotie GPL-200R to ciekawa propozycja w dobrej cenie.

  • Remington reveal CR6000

Frezarka do pięt - rankingTen pilnik może być stosowany zarówno na mokro jak i na sucho. Urządzenie zostało wyposażone w antypoślizgowy uchwyt, co sprawia, że bez problemu utrzymuje się go w dłoni. Jest to ważny aspekt szczególnie, gdy zabieg wykonujemy na mokro w wannie czy pod prysznicem. Frezarka posiada dwie stożkowe nakładki (gruboziarnistą i bardzo gruboziarnistą). Obie wyposażone są w powłokę antybakteryjną, co zapewnia higienę i bezpieczeństwo użytkowania. Dwie ziarnistości głowic tak dobrano, by użytkownik mógł je dopasować do swoich potrzeb. Urządzenie zostało również wyposażone w głowicę z naturalnym włosiem. Przeznaczona jest do stosowania w celu złuszczania delikatnego naskórka, zapewniając przy okazji niebywały relaks. Jest to urządzenie z wyższej półki cenowej przeznaczone dla tych użytkowników, którzy wyżej cenią sobie jakość niż cenę.

  • Sencor spe 4112VT

Omawiana frezarka do pięt została wyposażona w wyjątkowo trwały kamień, co zapewnia długotrwałe użytkowanie pilnika. Kamień posiada delikatne kryształki diamentu, które mają za zadanie dokładnie usuwać zrogowaciały naskórek. Urządzenie posiada ergonomiczny kształt, który zapewnia użytkownikowi wygodę podczas użytkowania. Omawiana frezarka jest urządzeniem zasilanym z baterii, dzięki czemu możesz z niego korzystać wszędzie (w domu, w podróży). Polecamy ją użytkownikom posiadającym miękką i delikatną skórę stóp. Pilnik został dodatkowo wyposażony w końcówkę z delikatną szczoteczką,  z przeznaczeniem do bardziej wrażliwych partii stóp.

Zobacz również:

 

  • Dahlia Esperanza fioletowa

To niedroga i doskonale działająca propozycja. Pozwala na zadbanie stóp i pozbycie się zrogowaciałego naskórka na długi czas. Urządzenie posiada unikatowy wałek ścierny, który wykonuje pełny obrót aż trzydzieści razy na sekundę. Jej działanie gwarantuje idealne wygładzenie skóry na stopach. Frezarka ta posiada zasilanie bateryjne, co umożliwia użytkownikowi przeprowadzenie zabiegu w każdych warunkach. Pilnik jest bezpieczny, delikatnie usuwa jakiekolwiek zrogowacenia. Stopy pozostają gładkie na długi czas po przeprowadzonym zabiegu, nie posiadają nieestetycznych zgrubień. Dla wielu użytkowników Dahlia Esperanza jest autentycznym MUST HAVE. Frezarka jest tania, a przy tym świetnie radzi sobie z postawionymi przed nią zadaniami. Jest ona urządzeniem, które należy poważnie wziąć pod uwagę przy planach zakupu tego typu sprzętu.

  • Scholl Velvet Smooth Wet&Dry
Frezarki z pochłaniaczem pyłu sklep

Frezarki z pochłaniaczem pyłu sklep

Proponowana frezarka do pięt może być stosowana zarówno na mokro, jak i na sucho. Dzięki tej możliwości możemy stosować urządzenie również w wannie lub pod prysznicem. Pilnik wyposażono  w akumulator z możliwością ładowania indukcyjnego. Do tego celu służy specjalna podstawka. Urządzenie posiada głowicę, którą można wymienić. Użytkownik może dobrać stopień i moc ścierania naskórka dzięki możliwości ustawienia jednej z dwóch prędkości obracania głowic. Wybór ten sprawia, że nawet twardy naskórek może zostać usunięty w delikatny sposób, a przede wszystkim dać długotrwały efekt. Urządzenie posiada ergonomiczny kształt, dzięki czemu użytkownik może łatwo dotrzeć do każdego miejsca. Scholl Velvet Smooth Wet&Dry jest popularnym urządzeniem, który można nabyć w większych drogeriach, marketach oraz w sklepach z elektroniką.

Polecamy:

Podsumowanie

Frezarka do pięt to urządzenie, które pomoże nam w pielęgnacji stóp. Systematyczne korzystanie z elektrycznego pilnika sprawi, że nasze stopy będą zadbane, gładkie i piękne. Poprawi to samopoczucie oraz zdrowie. Mamy nadzieję, że nasz ranking choć trochę pomoże Wam w wyborze oraz zachęci do zakupu.