Technologia · 23 grudnia 2020

Smartfon Apple iPhone 12 64GB biały 5G

Smartfon Apple iPhone 12 64GB biały 5G jest łatwy do trzymania i trudno odwrócić od niego wzrok. Najlepszy wyświetlacz iPhone z niesamowitym kontrastem i wyższą rozdzielczością oraz panelem przedni Ceramic Shield, dzięki któremu ryzyko uszkodzenia wyświetlacza po upuszczeniu jest czterokrotnie mniejsze. Wykorzystuje on krystalizację wysokotemperaturową: ceramiczne nanokryształy są umieszczone w szklanej matrycy. Sieci bezprzewodowe LTE mogą przesyłać dane z prędkością do 2 Gb / s. Oznacza to, że można szybciej pobierać filmy i seriale, wysyłać zdjęcia i oglądać filmy online o wyższej jakości.

Smartfon Apple iPhone 12 64GB biały – najszybszy procesor

A14 Bionic, najszybszy procesor Apple do smartfonów, wykonuje pracę szybciej i wykorzystuje nowe możliwości fotografii obliczeniowej oraz zaawansowany system dwóch aparatów, aby zapewnić najwyższą jakość zdjęć i filmów. Ponadto iPhone 12 korzysta z nowej technologii MagSafe, która nie tylko umożliwia szybkie ładowanie bezprzewodowe, ale także pozwala na stworzenie zupełnie nowego ekosystemu akcesoriów, które z łatwością uda się doczepić do iPhone’a.
Smartfon iPhone 12 to legendarny iPhone, pełen potężnych innowacji i wspaniałych projektów. Dzięki 16-rdzeniowemu silnikowi neuronowemu z łatwością wykonuje biliony operacji na sekundę, zwiększył wydajność o 80% do 11 bilionów operacji na sekundę, dzięki czemu możliwości modelu są naprawdę nieograniczone. A wysoka energooszczędność zapewnia długą pracę bez doładowywania. Firma Apple przedstawiła iPhone’a 12 z obsługą 5G. Oznacza to, że dla legendarnego iPhone’a nadchodzi nowa era. Nowy model wyposażony jest w ogromny, bezramkowy wyświetlacz Super Retina XDR, który zapewnia bardziej wciągające i żywe obrazy.
Procesor A14 Bionic to niekwestionowany lider w zakresie innowacji i wydajności, wykorzystujący technologię produkcji 5 nm i przewyższający wiele procesorów używanych w smartfonach. Wydajność obliczeniowa i graficzna A14 Bionic jest nawet o 50% wyższa niż niektórych innych smartfonów. Ten procesor zapewnia konsolową jakość gier, jednocześnie oszczędzając energię baterii.

Smartfon Apple iPhone 12 64GB praca bez ograniczeń

Możliwości smartfona nie ograniczają się do szybkiej komunikacji, można cieszyć się najbardziej zaawansowaną fotografią. Wyjątkowe doświadczenie 5G na iPhonie 12 jest dostępny dla użytkowników dzięki zaawansowanym technologiom sprzętowym i programowym oraz ich pełnej integracji. 5G na iPhonie oznacza szybsze pobieranie i wysyłanie, ulepszone przesyłanie strumieniowe, gry online, FaceTime w wysokiej rozdzielczości i interaktywne aplikacje w czasie rzeczywistym. I nie tylko. Użytkownicy będą rzadziej łączyć się z publicznymi sieciami Wi-Fi, zamiast tego będą korzystać z szybkiego, ale bezpiecznego połączenia.

Imponujący wyświetlacz i solidna ramka

Smartfon Apple iPhone 12 64GB biały 5G6,1-calowy iPhone 12 nie tylko świetnie wygląda, ale także oferuje wyjątkową trwałość. Wszystkie możliwości techniczne iPhone 12 mieszczą się w małym smartfonie z ekspresyjnym wyświetlaczem. Elegancka konstrukcja usuwa zaokrąglone krawędzie a obudowa jest wykonana z aluminium lotniczego. Wyświetlacz Super Retina XDR od krawędzi do krawędzi w telefonie iPhone 12 zajmuje całą przednią ramkę i zapewnia niezrównane odwzorowanie kolorów. Współczynnik kontrastu wynosi 2 000 000: 1, dzięki czemu uzyskuje się prawidłowe odwzorowanie czerni.
Obsługa HDR zapewnia oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości i możliwość zobaczenia najmniejszych szczegółów na zdjęciu. Ponadto szczytowa jasność jest prawie dwukrotnie większa niż w przypadku iPhone 11. Słabe światło nie zaszkodzi, ponieważ tryb nocny jest teraz dostępny we wszystkich aparatach. Dlatego na każdym zdjęciu robionym w słabym świetle, nawet w selfie, widać najdrobniejsze szczegóły. IPhone 12 ma klasę wodoodporności IP68 i wytrzymuje zanurzenie na głębokość 6 metrów do 30 minut nie ulegając uszkodzeniu, jeśli przypadkowo rozleje się na niego kawę.

Nowy zaawansowany system dwóch aparatów

Dzięki nowemu procesorowi A14 Bionic, oraz systemowi dwóch aparatów, robienie zdjęć i filmów na iPhonie 12 jest jeszcze bardziej imponujące, a proces ten jest teraz jeszcze bardziej zrozumiały nawet dla początkujących. System zawiera ultraszerokokątny aparat, a także nowy szerokokątny aparat ƒ / 1,6 najszybszy w iPhonie.  Phone 12 to pierwsze urządzenie, które może nagrywać wideo Dolby Vision HDR. I nie tylko kręcić: filmy Dolby Vision, porównywalne jakością z pracą profesjonalnych studiów filmowych, można również oglądać, edytować i wysyłać znajomym.
Klasyfikacja Dolby Vision jest przeprowadzana bezpośrednio podczas nagrywania wideo. Standard jest zachowywany podczas edycji w aplikacjach Photo i iMovie. Imponujący wyświetlacz Super Retina XDR wygląda jeszcze bardziej realistycznie i oferuje również ulepszoną stabilizację obrazu kinowego. Inne ekscytujące funkcje obejmują wideo Dolby Vision skierowane do przodu i wideo poklatkowe o wysokiej rozdzielczości z długim czasem naświetlania, które zapewnia dramatyczne ślady świecących obiektów i jeszcze bardziej imponujące zdjęcia ze statywu.

System operacyjny iOS 14

IOS 14 oferuje zupełnie nowe sposoby interakcji z iPhonem, na przykład umożliwia dostosowanie ekranu głównego na nowe sposoby. Teraz można dodawać widżety do dowolnej strony ekranu głównego, dzięki temu uda się szybko wyświetlać ważne informacje, są dostępne w kilku rozmiarach. Nowa Biblioteka aplikacji automatycznie organizuje aplikacje użytkownika: są one gromadzone na jednej stronie i dzielone na grupy, aby łatwiej je było znaleźć. Ponadto iOS 14 oferuje błyskawiczne aplikacje, aktualizacje Messaging, zielone trasy w Mapach i ulepszone funkcje prywatności, które zapewniają większą kontrolę nad wykorzystaniem danych.