Marketing i reklama / Usługi · 7 lipca 2022

Drukarnia we Wrocławiu

Drukarnia we Wrocławiu oferuje szeroki zakres usług produkcji poligraficznej. Posiadamy szeroki wachlarz usług, niskie ceny druku, profesjonalny sprzęt i doświadczoną kadrę. Pojęcie usług poligraficznych obejmuje różnorodne prace wykonywane przez drukarnie.

To nie tylko produkcja wyrobów poligraficznych i poligraficznych, ale także inne usługi z tym związane. Ta lista obejmuje: druk cyfrowy i offsetowy na wszystkich rodzajach i rozmiarach papieru.

Cechy wrocławskiej drukarni

Profesjonalny zespół i własny zakład produkcyjny sprawiają, że nasza drukarnia we Wrocławiu jest wyjątkowa. Nie korzystamy z usług pośredników, co oznacza, że ​​ceny usług poligraficznych są zbilansowane. Nowoczesny sprzęt umożliwia szybką, dokładną i wydajną pracę.

Kontaktując się z naszymi ekspertami, uzyskasz pomoc w kalkulacji kosztów bieżących na podstawie cen usług, ilości i ofert specjalnych w momencie składania zamówienia oraz w razie potrzeby zorganizowania dostawy pod wskazany adres.

Zobacz koniecznie:

Co oferujemy naszym klientom? Druk cyfrowy i offsetowy do wszelkiego rodzaju druku biznesowego – od wizytówek po wielostronicowe katalogi, plakaty i kalendarze. Twórz specjalne wydruki dla kawiarni, restauracji i barów oraz specjalne rodzaje wydruków dla sklepów detalicznych.

Produkuj wszelkiego rodzaju znaki bezpieczeństwa informacji w ścisłej zgodności z normami. Druk wszelkiego rodzaju: obróbka banerów, tkanin, różnego rodzaju folii i produktów wielkoformatowych. Pamiątki z tożsamością korporacyjną: loga, znaki towarowe, gratulacje i inne napisy i obrazy na pamiątkach, opakowaniach, odzieży.

Cięcie laserowe, grawerowanie i frezowanie, cięcie i gięcie tworzyw sztucznych. To tylko niewielka część tego, co możemy zrobić.

Co może dla Ciebie zrobić nasza drukarnia we Wrocławiu?

Możesz zlecić druk i produkcję poligrafii i produktów pokrewnych, produkcję reklamy zewnętrznej, czy to online, na stronie internetowej lub w drukarni we Wrocławiu. Najnowsze ceny na druki firmowe, pamiątki wielkoformatowe i nie tylko. Nawiasem mówiąc, w absolutnie rozsądnych cenach nasi utalentowani projektanci opracują dla Ciebie projekt dowolnego układu od podstaw lub ulepszą to, co zrobili inni projektanci.

Generalnie można zlecić wykonanie logo i identyfikacji wizualnej, projekt dowolnego produktu drukowanego i dokumentów biznesowych, layout produktu wielostronicowego, projekt opakowania, etykiet, prezentacji, certyfikatów, dyplomów itp. Znajdziesz go w naszym cenniku.

Wyprodukujemy:

   • wizytówka marki.
   • koperta.
   • aktówka.
   • książki, katalogi i broszury.
   • ulotka reklamowa.
   • kalendarz na biurko i portfel.
   • opakowania, etykiety i naklejki
   • zaproszenia
   • zeszyty, pamiętniki i bloki do pisania.
   • opakowania z logo.
   • inne rodzaje nadruków.

Druk operacyjny to ważny obszar naszej działalności. Ta usługa jest przeznaczona dla klientów, którzy pilnie potrzebują wydrukować ulotki i broszury. Wyprodukowane zostaną w ciągu godzin lub dni, w zależności od wielkości zamówienia. Wysokiej jakości druk cyfrowy to tylko część wrocławskiej drukarni.

Jak nasza drukarnia we Wrocławiu obsługuje Twoje zamówienie

Cięcie gilotynowe i graficzne, bigowanie i broszurowanie, laminowanie, obróbka (zaokrąglanie) narożników, z wykorzystaniem winylu, naklejek i folii, tłoczenie i hot stamping, cięcie ploterowe, produkcja opakowań małoseryjnych. W ofercie drukarni zawsze jest ogromny wybór papieru – błyszczącego i matowego w różnych gęstościach, papieru rzemieślniczego i designerskiej tektury do każdego produktu.

Dlaczego my?

Jesteśmy dobrzy i wiemy jak działać szybko i sprawnie. Nie podnosimy cen, bo wszystko robimy sami, we własnym zakładzie produkcyjnym. Przez cały okres istnienia wrocławskiej drukarni zostaliśmy docenieni przez naszych klientów korporacyjnych i uważamy się za liderów na rynku poligraficznym. Zapytaj jednego z naszych klientów, a przekonasz się, że nasza drukarnia jest niezawodnym partnerem do tych zadań.

Regularna konserwacja wyposażenia wrocławskiej drukarni

Drukarnia we Wrocławiu

Drukarnia we Wrocławiu

Wszystkie urządzenia techniczne w naszej drukarni we Wrocławiu są regularnie sprawdzane. Pozwala to uniknąć niepowodzeń, dzięki czemu wszystkie zamówienia są realizowane terminowo. Drukarnia oferuje szeroki wachlarz usług poligraficznych w przystępnych cenach.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki, pomożemy opracować projekty techniczne i projekty. Nowoczesny sprzęt pozwala drukować produkty reklamowe w dowolnej ilości i rozmiarze, od wizytówek po wydruki wielkoformatowe. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie papier wysokiej jakości: gładki, trwały i wytrzymały.

Do naszych zadań należy regularna konserwacja sprzętu oraz dbanie o jakość pracy na wszystkich etapach współpracy.

Jeśli potrzebujesz usług poligraficznych we Wrocławiu, możesz zwrócić się do profesjonalistów! Naszym klientom oferujemy najlepszy stosunek ceny do wydajności, a prace wykonujemy terminowo iw pełnej zgodności z wymaganiami technicznymi. Ale jeśli potrzebujesz pilnie złożyć zamówienie lub wydrukować na jutro, służymy pomocą. Koszt każdego zamówienia wyliczany jest indywidualnie i zależy od złożoności specyfikacji podstawowych warunków zamówienia, rodzaju druku i nakładu pracy.

 

angielski francuski niemiecki hiszpański